rozwiązania systemowe digitalizacja

ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

 

Digitalizacja

LOGON SA oferuje dostarczenie i wdrożenie kompletnej infrastruktury (sprzętu i oprogramowania) umożliwiającej przetworzenie treści analogowych na cyfrowe zgodnie ze standardami digitalizacji zasobów archiwalnych archiwów państwowych. 

W skład rozwiązania wchodzą m.in.

  • dostarczenie i wdrożenie serwerów baz danych, serwerów dostępowych WWW, sprzętu IT, urządzeń zasilania awaryjnego;
  • dostarczenie i uruchomienie chmurowej pamięci masowej;
  • instalacja urządzeń klimatyzacji.

 

Bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania w dziedzienie bezpieczeństwa – zaczynając od zapór sieciowych Fortinet klasy UTM (m.in. firewall, serwer VPN, ochrona antyspamowa i antywirusowa), a kończąc na ochronie endpoint przy pomocy najnowszych produktów.

Wdrożenia infrastruktury bezpieczeństwa realizujemy  kompleksowo: projektujemy, dostarczamy, konfigurujemy, cały czas mając na uwadze przede wszystkim spełnienie wszystkich potrzeb klienta.

 

Obieg dokumentów

Korzystając z możliwości elastycznej platformy Webcon BPS dajemy naszym klientom możliwość zautomatyzowania i standaryzacji procesów biznesowych. Poprzez wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów dajemy naszym klientom lepszą kontrolę nad procedurami w miejscu pracy i wydatkami przedsiębiorstwa, co bezpośrednio przekłada się na korzyści finansowe. Platforma Webcon umożliwia monitorowanie jakości procesów i eliminowanie przestojów.

 

Wideokonferencje

Oferujemy wdrożenie wysokiej jakości systemów wideokonferencyjnych dla firm o dowolnym profilu. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań firmy Cisco, Skype for Business albo produktów Yealink jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie dowolnego biura, centrali i rozmaitych oddziałów firmy. Oferujemy nie tylko sprzęt do prowadzenia wiedokonferencji, ale także wydajniejszą współpracę pomiędzy członkami zespołu i usprawnioną komunikację w firmie.

 

Wirtualizacja

Podchodząc indywidualnie do potrzeb klienta zajmujemy się projektowaniem rozwiązań w oparciu m.in. o technologie firmy Microsoft – wirtualizację Hyper-V, usługi katalogowe Active Directory, a także VMware. Wprowadzenie współczesnych rozwiązań umożliwia zredukowanie kosztów związanych z utrzymaniem systemów i mobilność osiąganą dzięki szybkiemu dostępowi do zasobów firmowych z różnych urządzeń.