Concordia Wrocław

Bydgoski Logon S.A. dostawcą rozwiązań dla najlepszego budynku na świecie!

Concordia Design Wrocław otrzymała tytuł „Building of the Year 2021” w konkursie międzynarodowego portalu architektonicznego ArchDaily.

Inwestycja okazała się najlepsza na świecie w kategorii biura. Duży w tym udział ma bydgoska firma Logon S.A: – W tym wyjątkowym projekcie braliśmy udział od samego początku. Wykonaliśmy wszystkie instalacje elektryczne oraz niskoprądowe wraz z systemami kontroli pożarowej oraz systemami inteligentnego budynku. Nasze niekonwencjonalne podejście i doświadczenie po raz kolejny zaowocowało ogromnym sukcesem – mówi Krzysztof Jurek, prezes bydgoskiej firmy.

W konkursie głosowało ponad 200 tysięcy osób, i to one zdecydowały o zwycięstwie tego inspirującego budynku. Concordia Design Wrocław – to nowoczesne centrum kreatywności i biznesu na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Budynek został oficjalnie otwarty w lipcu 2020 roku, jego bryłę zaprojektowało MVRDV – jedno z najlepszych biur architektonicznych w Europie.

Inwestycja łączy w sobie przestrzeń odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i nowoczesną część przystosowaną do nowych funkcjonalności. Stworzono tu przeszkloną przestrzeń gastronomiczną, biura i coworking, a także kompleksowe centrum eventowe. Atutem obiektu jest także otwarty taras z pięknym widokiem na miasto, a elementem wyróżniającym gigantyczny mural Alicji Białej.

Na podst. materiałów prasowych Concordia Design Wrocław