LOGON OFERUJE: USŁUGI CHMUROWE MICROSOFT AZURE

 

 

 

 

Microsoft Azure to platforma chmury publicznej i kompleksowy zestaw rozwiązań odpowiadający większości potrzeb działu IT. Rozszerzenie zasobów wydajnościowych środowiska on-premise, kompletny, zawsze dostępny (99,9% SLA) szyfrowany backup danych w wielu lokalizacjach jednocześnie, czy wdrożenie aplikacji z rozproszonym systemem CDN jest teraz możliwe z minimalnym kosztem wstępnym, a korzystając z modelu Pay-As-You-Go, możesz zrezygnować w dowolnym momencie – bez dodatkowych opłat.

 

Azure Backup

Bezpieczeństwo kopii zapasowej „off-site” z wygodą dostępu dysku lokalnego, nieograniczona przestrzeń magazynowa, dane szyfrowane z użyciem AES-256 – wszystko wygodnie zarządzane aplikacją na stacji końcowej lub portalem administratora Azure.

Azure SQL Database

Niezależnie od tego, czy rozwiązania firmy wymagają budowania infrastruktury od podstaw (Infrastracture-as-a-Service) i konieczne jest wynajęcie bezpiecznej, wysoce dostepnej maszyny wirtualnej w różnych lokalizacjach, czy zdecydujemy się na zwirtualizowaną bazę danych minimalnym nakładem kosztów (Database-as-a-Service) – – Azure zmniejsza ilość czasu potrzebnego na administrowanie swoich zasobów, a także nie zobowiązuje do długoterminowych płatności.

Microsoft Intune

Innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie MDM, Microsoft Intune, zwiększa bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i stacjonarnych przenaczonych do pracy. Możliwość wdrożenia zaawansowanych i inteligentnych reguł opartych na poziomie ryzyka zapobiega wyciekom danych i zapewnia najlepsze możliwe doświadczenie w pracy – niezależnie od posiadanego urządzenia. Intune ułatwia wdrożenie szyfrowania i zdalnego kasowania danych zawartych w urządzeniach mobilnych, a także ogranicza instalowanie aplikacji nieautoryzowanych.