Polityka prywatności

 

Korzystając ze strony internetowej www.logon.pl akceptują Państwo zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeśli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek punktem poniższych zasad, prosimy o niekorzystanie ze strony www.logon.pl.

LOGON SA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego odwiedzającego www.logon.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

W czasie korzystania z www.logon.pl mogą być Państwo poproszeni o podanie niektórych danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza lub w inny sposób. Niepodanie wymaganych danych osobowych spowoduje zablokowanie danej czynności.

Okazjonalnie strona www.logon.pl wykorzystuje pliki "cookies", czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Wszystkie uzyskane dane osobowe nie są udostępniane lub sprzedawane osobom trzecim, są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych na potrzeby firmy LOGON SA zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników LOGON SA na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 03.06.1998 (Dz. U. nr 80, rozp. nr 521).