Nasza firma dysponuje wysoko wykwalifikowanym zespołem programistów, analityków, projektantów i kierowników projektów, dysponujących bogatym doświadczeniem w modyfikacji i rozwoju oprogramowania własnego. Świadczymy usługi programistyczne i jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie tworzenia nowych programów na indywidualne zamówienie.

Wdrożenia aplikacji i systemów biznesowych

 

Od początku swojej działalności tworzymy i dostarczamy zaawansowane oprogramowanie wspierające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Nasze systemy wyróżnia nowoczesna technologia, bogata funkcjonalność i pełna zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Dostarczane przez nas rozwiązania nieustannie rozwijamy. Rozbudowujemy ich możliwości i optymalizujemy wydajność.

System ewidencji wejść i wyjść

 

PRZEPUSTKA to autorska aplikacja rejestrująca osoby wchodzące i opuszczające obiekt. System realizuje funkcje tradycyjnej, jeszcze często wypełnianej ręcznie księgi wejść i wyjść. Pozwala znacząco przyspieszyć obsługę gości wchodzących na teren obiektu. Automatyzuje  i usprawnia proces obsługi wizyty gościa lub petenta poprzez rejestrację wejścia, wyjścia, wydania przepustki oraz generowania wielu raportów według różnych kryteriów np. odwiedzających osób.

System zarządzania nieruchomościami

nieruchomosci

 

Oferowany system to nowoczesna platforma ułatwiająca obsługę procesów biznesowych związanych z nieruchomościami. Zaprojektowana dla podmiotów, których jednym z podstawowych kierunków działalności jest szeroko rozumiane zarządzanie nieruchomościami, świadczenie usług związanych z obsługą nieruchomości, ich wynajmem lub dostawą mediów.