• Strona główna >>
  • Office

Office

Microsoft Office 365 jest usługą subskrybowaną. W praktycznie dowolnej lokalizacji można uzyskać dostęp do zaawansowanych narzędzi internetowych,

Microsoft Office 365 łączy znane aplikacje Microsoft Office Web Apps z prostymi i łatwymi w użyciu narzędziami, współpracującymi z istniejącym sprzętem, i oferuje skuteczne zabezpieczenia, niezawodność i kontrolę potrzebną do prowadzenia biznesu.

Poczta e-mail i kalendarz
Usługa Office 365 zapewnia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów praktycznie niezależnie od lokalizacji przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz urządzeń przenośnych, ułatwiając równocześnie ochronę przed wirusami i spamem.

Praca w praktycznie dowolnej lokalizacji
Można pracować w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatycznie aktualizować wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iPhone, Android i Blackberry** oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone*.

Ułatwione zarządzanie pocztą e-mail
Można korzystać z profesjonalnej i łatwej w zrządzaniu poczty e-mail. Usługa Office 365 oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail o wielkości 25 megabajtów (MB). Można połączyć się z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystać ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook po ustanowieniu połączenia z Internetem w domu lub biurze albo w trybie offline.

Proste planowanie
Można w łatwy sposób planować spotkania, udostępniając kalendarze i przeglądając je równocześnie, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań. Dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek sieci Web, korzystając z wielu znanych funkcji programu Outlook za pośrednictwem aplikacji Microsoft Outlook Web App.

Zabezpieczenia klasy biznesowej
Ułatwiona ochrona organizacji przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i aparatów skanowania w poszukiwaniu wirusów.